Ürünleri İade etmek istiyorum?

www.bayramiselbiseleri.com`dan aldığınız ürünleri teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde faturası ile birlikte anlaşmalı olduğumuz kargolar veya teslim almış olduğunuz kargo ile iade yapabilirsiniz. İade işleminin ücreti alıcı tarafından ödenir.

İade süresi dolan faturasız, etiketsiz, yıkanmış, kullanılmış, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş ya da hasar görmüş ürünlerin iade ve değişimi kabul edilmeyecek, size karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir.

Nakış ve baskısı yapılmış ürünlerde hata bizden kaynaklı olmadığı sürece geri iade kabul edilmez.

İadeniz www.bayramiselbiseleri.com`un ilgili birimleri tarafından incelendikten sonra sizlere dönüş yapılarak süreç başlayacaktır. İadeniz onaylandığında ürün ücreti, irtibat numaranızdan sizlere ulaşıldığı takdirde en geç 7 iş günü içerisinde iade edilir. Bundan sonraki süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve www.bayramiselbiseleri.com`un bankanıza müdahale etme hakkı yoktur.

Ulaşılamayan irtibat numaralarından kaynaklı gecikmelerden www.bayramiselbiseleri.com sorumlu değildir. Ayrıntılı bilgi

WhatsApp ve mail yolu ile iletişime geçebilirsiniz.

Ürünü Hangi Adrese Göndereceğim?

Göndermek istediğiniz ürünü faturanın üzerinde yazılı bulunan adrese göndermeniz yeterlidir.

Faturanın üzerinde adres mevcut değil ise ürünün içerisine irtibat bilgilerinizi ve sipariş numaranızı boş bir kağıda not şeklinde yazarak Unkapanı İMÇ 1. Blok No: 1533 Bayram İş Elbiseleri Fatih / İstanbul adresine gönderebilirsiniz.

Ürünü kaç gün içerisinde iade edebilirim?

İade süreci en geç 14 gündür. Bulunmuş olduğunuz bölgeye anlaşmalı olduğumuz kargo belirli günlerde gelmekte ise o günde teslimat sağlayabilirsiniz..

İade süresi dolan faturasız, etiketsiz, kullanılmış, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş ya da hasar görmüş ürünlerin iade ve değişimi kabul edilmeyecek, size karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir.

 

Değişim yapabilir miyim?

Kargoda ürünleri teslim almış olduğunuz andan itibaren herhangi bir sorun yaşamış olduğunuzda(beden uymama, üründen hoşlanmama vs.) ürün veya ürünlerinizin en geç 14 gün içerisinde tarafımıza göndererek iade veya değişimini sağlayabilirsiniz.

 

Değişim ve İade süreçlerinde kargo masraflarını kim öder?

Değişim ve iade süreçlerinde kargo masrafı müşteriye aittir. Bizden kaynaklı bariz bir hata varsa eğer sizi mağdur etmemek adına biz ödüyoruz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR