SIKÇA SORULAN SORULAR

Ürünlerim kaç günde elime ulaşır?

Ürünlerimiz nakış ve baskı yok ise 2 veya 3 iş günü içerisinde sizde olur. Eğer nakış ve baskı yaptıracaksanız 7 iş gününe kadar teslim edilir.

Geri iade koşulları nedir?

Eğer üründe bizden kaynaklı hatalar varsa koşulsuz geri iade kabul ediyoruz. Aldığınız ürünleri 2 hafta içinde bize göndermeniz gerekmektedir.

Ürünlerime nakış ve baskı nasıl yaptırabilirim?

Ürünlerinizi satın aldıktan sonra WhatsApp ile bizimle iletişime geçin. Nakış yapılacak yerleri ve logonuzu bize atın. Bu konuda biz de size yardımcı olabiliriz. Ardından nakış ve baskı yapılmadan önce size ürünlerinizin nakış ve baskılı örneklerini gönderiyoruz onay alındıktan sonra işlemlere başlıyoruz. Ayrıca tüm bunları nakış & baskı sayfamızdan daha detaylı olarak bilgi alabilirsiniz.

Nakış ve baskı olması için en az 5 adet ürün almanız gerekmektedir.

Fiyatlara nakış ve baskı dahil mi?

Nakış ve baskı isterseniz ekstra ücret alıyoruz. Fakat bu ücretleri oldukça düşük maliyetli tutuyoruz. Detaylı olarak WhatsApp'tan müşteri temsilimizle iletişime geçebilirsiniz.

Toptan alımlarda ekstra indirim yapılıyor mu?

Toptan ve perakende olarak hizmet vermekteyiz. Genelinde toptancılığı ağırlıkta yapıyoruz. Bu yüzden toptan alımlarında ekstra indirim yapabiliyoruz. Bunun için WhatsApp ‘tan bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

Firmama özel tasarım yapılıyor mu?

Tabii ki. Üretim kendi bünyemizde olduğu için firmanıza özel ürün yapabiliyoruz. Ayrıca firmanızın logosunu, konseptini bize bildirin satış danışmanlarımız personel kıyafetlerinizi sizlere önersin.

Ürünlerin kalıbı nasıl?

Ürünlerimizin kalıbı iş elbisesine uygun regular (standart) kalıptır. Personellerinizin hareket kabiliyeti içinde rahat hissetmesi oldukça önemlidir. Bu yüzden kalıplarımız iş elbiselerine özel olarak tasarlanmıştır.

Mağazalarınız var mı?

Unkapanı İmç bloklarında üç adet mağazamız bulunmaktadır. Dilerseniz mağazalarımızdan’da alışveriş yapabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR